| MOQ: | 500 |
| Prijs: | 80 |
| Standaard Verpakking: | HOUTEN KIST |
| Levertijd: | 5-6 weken |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 2000 stks/dag |
Als professionele fabrikant gespecialiseerd in Accupakket Top Cover, richten we ons op de verwerking van plaatstaal, en leveren we hoogwaardige, duurzame en kosteneffectieve accupakket top covers voor elektrische voertuigen (EV's), energieopslagsystemen (ESS) en andere batterijtoepassingen. Onze producten worden vervaardigd met geavanceerde plaatstaaltechnologie en hoogwaardige staalsoorten, voldoen perfect aan de strenge eisen op het gebied van batterijveiligheid, afdichting en structurele stabiliteit, en worden door wereldwijde klanten gewaardeerd om hun uitstekende prestaties en concurrerende prijzen.
| Parameter Item | Specificatie | Testnorm |
|---|---|---|
| Materiaal | Verzinkt staal, DC01/DC04 koudgewalst staal, hoog siliciumstaal | GB/T 3274, ASTM A36 |
| Dikte | 0,5 mm - 1,0 mm (aanpasbaar) | GB/T 708, ASTM A1011 |
| Treksterkte | ≥250 MPa | GB/T 228.1, ASTM E8 |
| Dimensionale Precisie | ±0,1 mm | ISO 13920, GB/T 1804 |
| Waterdicht & Stofdicht Niveau | IP67 of hoger (aanpasbaar) | IEC 60529 |
| Corrosiebestendigheid (Zoutneveltest) | ≥2000 uur | ASTM B 117 |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -40°C ~ +85°C | IEC 60068-2 |
| EMI-afschermingseffectiviteit | ≥40 dB (100 MHz - 1 GHz) | ASTM D4935 |
| Defectenpercentage | ≤0,3% | Interne Kwaliteitsnorm |
![]()
Onze standaard MOQ is 500 stuks per model. Voor aangepaste monsters of proefbestellingen in kleine batches kunnen we de MOQ flexibel aanpassen tot 100 stuks om u te helpen de productprestaties en marktadaptiviteit te testen. Voor massale bestellingen van meer dan 5000 stuks bieden we meer voordelige prijzen en een snellere levercyclus.
Ja, we bieden aanpasbare oppervlaktebehandelingen, waaronder elektroforese, poedercoating en galvaniseren, om aan uw behoeften op het gebied van corrosiebestendigheid en uiterlijk te voldoen.
We gebruiken vochtbestendige en schokbestendige verpakkingen om productschade tijdens transport te voorkomen. Ons team ontwerpt verpakkingsoplossingen voor elk project, meestal met behulp van houten kisten.
| MOQ: | 500 |
| Prijs: | 80 |
| Standaard Verpakking: | HOUTEN KIST |
| Levertijd: | 5-6 weken |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 2000 stks/dag |
Als professionele fabrikant gespecialiseerd in Accupakket Top Cover, richten we ons op de verwerking van plaatstaal, en leveren we hoogwaardige, duurzame en kosteneffectieve accupakket top covers voor elektrische voertuigen (EV's), energieopslagsystemen (ESS) en andere batterijtoepassingen. Onze producten worden vervaardigd met geavanceerde plaatstaaltechnologie en hoogwaardige staalsoorten, voldoen perfect aan de strenge eisen op het gebied van batterijveiligheid, afdichting en structurele stabiliteit, en worden door wereldwijde klanten gewaardeerd om hun uitstekende prestaties en concurrerende prijzen.
| Parameter Item | Specificatie | Testnorm |
|---|---|---|
| Materiaal | Verzinkt staal, DC01/DC04 koudgewalst staal, hoog siliciumstaal | GB/T 3274, ASTM A36 |
| Dikte | 0,5 mm - 1,0 mm (aanpasbaar) | GB/T 708, ASTM A1011 |
| Treksterkte | ≥250 MPa | GB/T 228.1, ASTM E8 |
| Dimensionale Precisie | ±0,1 mm | ISO 13920, GB/T 1804 |
| Waterdicht & Stofdicht Niveau | IP67 of hoger (aanpasbaar) | IEC 60529 |
| Corrosiebestendigheid (Zoutneveltest) | ≥2000 uur | ASTM B 117 |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -40°C ~ +85°C | IEC 60068-2 |
| EMI-afschermingseffectiviteit | ≥40 dB (100 MHz - 1 GHz) | ASTM D4935 |
| Defectenpercentage | ≤0,3% | Interne Kwaliteitsnorm |
![]()
Onze standaard MOQ is 500 stuks per model. Voor aangepaste monsters of proefbestellingen in kleine batches kunnen we de MOQ flexibel aanpassen tot 100 stuks om u te helpen de productprestaties en marktadaptiviteit te testen. Voor massale bestellingen van meer dan 5000 stuks bieden we meer voordelige prijzen en een snellere levercyclus.
Ja, we bieden aanpasbare oppervlaktebehandelingen, waaronder elektroforese, poedercoating en galvaniseren, om aan uw behoeften op het gebied van corrosiebestendigheid en uiterlijk te voldoen.
We gebruiken vochtbestendige en schokbestendige verpakkingen om productschade tijdens transport te voorkomen. Ons team ontwerpt verpakkingsoplossingen voor elk project, meestal met behulp van houten kisten.